Туреччина - країна великих цивілізацій. Про це мало хто знає через тенденцію більшості туристів їхати "в один готель з all inclusive". У країні знаходиться величезна кількість пам'ятників архітектури, а морська пригода на яхті по місцевих визначних пам'ятках тільки додасть колориту вашу поїздку. Ми відвідаємо 2 острова, подивимося руїни античних міст, частина з яких знаходиться під водою після великого землетрусу, залишки стародавнього храму (I в до н.&Nbsp;е.) І маленького елліністичного театру на 3000 глядачів, доричну гробницю і визначні пам'ятки стародавнього ликийского міста Патара.

Подорож на яхті дарує унікальні можливості йти від острову до острова, робити зупинки в кращих місцях, відвідувати дикі пляжі. На островах завжди є ресторанчики, в яких готують морські страви з свіжевиловленої риби. Нові знайомства, першокласний сервіс, красиві пейзажі і вітрила залишаться у вашій пам'яті надовго.

Відправляйтеся в подорож з нами!

 
 

Маршрут тура

Що включено
 • Проживання на яхті (7 ночей)
 • Послуги шкіпера
 • Стоянки в маринах
 • Постільна білизна та рушники
 • Надувний човен з мотором
 • Прибирання яхт
 • Welcome-drinks
 • Goodbye-drinks

 

Додатково оплачується
 • Переліт Київ-Даламан (або Київ-Анталія)
 • Трансфер
 • Шенгенська віза + медична страховка
 • Судова каса: паливо, продукти харчування
  (Близько 100 € з людини)
 • Поворотний страховий депозит (близько 150 € з людини)
 • Особисті витрати (шопінг, ресторани, сувеніри, екскурсії)
 
 
 
 
 
 
 

День №1

 
 

Переліт Київ-Даламан (або Київ-Анталія). Груповий трансфер з аеропорту в марину міста Гёчек, заселення, закупівля продуктів харчування, знайомство, прогулянка вечірнім містом і ночівля на яхті.

 
 

День №2

 
 

Відразу після сніданку вирушаємо до острову Гемілер. Головна особливість острова - величезна кількість руїн, рівномірно розподілених по всій території. Ви зможете побачити руїни чотирьох церков, великий склепінчастою галереї, монументальних могил, зерносховищ та ін. На піку острова розташована церква Святого Миколая. Крім руїн і стародавніх споруд природа острова дивує красою морських пейзажів.

 
 

День №3

 
 

Ранковий перехід в місто Каш, який розташований на схилах гір, що спускаються до самого моря. В околицях міста вирощуються апельсини, лимони і гранат. Прибережні води дуже цінуються дайверами і вважаються кращими для дайвінгу на всьому середземноморському узбережжі Туреччини. У місті можна відвідати залишки стародавнього храму (I c. до н. е.) І маленького елліністичного театру на 3000 глядачів. Вище по схилу знаходиться гробниця, прикрашена зображеннями 21 танцівниці, а в протилежній частині міста є двоповерхова Лікійська гробниця Лева.

 
 

День №4

 
 

Рано вранці на світанку ми вирушаємо на острів Кекова. Острів вважається перлиною Середземномор'я через свою краси. На острові розташовані руїни чотирьох античних міст, деякі з яких знаходяться під водою, саркофаги, руїни древніх храмів, некрополь, амфітеатр, висічений в скелі. За бажанням ви можете замовити міні-круїз на човнах з прозорим дном для огляду затоплених руїн. У прибережних водах острова можна зайнятися дайвінгом і оглянути на глибині 5-6 м мармурові колони, статуї, кам'яні сходи, стіни будинків, набережну, залишки античного порту і навіть затонуле судно. На південній стороні острова можна оглянути Кораловий риф. Вечерю ми проведемо в одному з місцевих ресторанів, де подають смачно приготованих крабів, омарів, мурен і восьминогів, що мешкають в околицях.

 
 

День №5

 
 

Перехід в чудове пляжне містечко Калкан. Тут дуже мало російських туристів, але багато англійців. Це позитивно позначається на сервісі і ставлення до відвідувачів закладів. Часто блогери називають Калкан "інший Туреччиною" через акуратних вуличок і відсутності нав'язливих зазивав. Завдяки суворим правилам забудови калкану вдається зберегти неповторний колорит Оттоманської-грецької архітектури. У стародавні часи бухта сучасного Калкана була гарним притулком для піратів.

 
 

День №6

 
 

Перехід до стародавнього Лікійських місту Патара. В античні часи тут знаходилося святилище Аполлона з оракулом. З визначних пам'яток, які варто відвідати: тріумфальна арка, центральна вулиця з колонадою, театр і булевтерий (міська рада). Самого містечка не торкнувся масовий туризм. Місцеві жителі дуже доброзичливі, завдяки чому ви відчуєте себе як вдома. У Патаре 18 км пляжів, покритих найчистішим білим піском, і кристально чиста вода. Оскільки будівництво в прибережній зоні заборонено, можна насолоджуватися недоторканою природою. На пляжі навіть можна зустріти черепах. Уздовж берега місцеві жителі пропонують прогулянку на конях. Також можна зробити поїздку на квадроциклі і отримати нові враження в каное-турі.

 
 

Дни №7, №8

 
 

Повернення в Гёчек. Увечері вечеря в ресторані і прощальна вечірка. Вранці виселення, здача яхт, трансфер в аеропорт Даламан (або Анталії), переліт до Києва.