Школа яхтингу MOOORE

► Навчання яхтингу "з нуля"

► Навчальні флотилії

► Допомога в перших самостійних виходах в море

 

Увага, чергова група стартує восени. Кількість місць обмежена. Поспішайте записатися заздалегідь!

Жоден вид спорту не подарує вам стільки пригод, скільки ви отримаєте від яхтингу. Можливість управляти власним судном дарує свободу - ви можете відправитися в морський відпустку з друзями хоч на все літо, створюючи маршрут самостійно. Сьогодні ви поринаєте з щогли, а завтра влаштуєте вечірку в мальовничій бухті.

А ще в парусному спорті немає ніяких вікових обмежень і різниці у фізичній підготовці. Як то кажуть, це "спорт протягом усього життя" - навіть 80-річні моряки перемагають в регатах і підкорюють океани.

Хочете стати справжнім капітаном, підкорити море на власному судні і відкрити нові острови? Або, може, ви вже не раз спостерігали за регатою і представляли себе серед переможців? Все можливо! Для цього не обов'язково кидати всі справи і присвячувати своє життя вітрильному спорту. Ви можете пройти курс в нашій академії яхтингу і за одне літо підготуватися до першого самостійного виходу в море.

Бути капітаном власної яхти і переміщатися за власним курсом - немає нічого схожого на це почуття. Уже наступного літа ви можете зібрати компанію старих друзів і відправитися в самий захоплюючу відпустку у вашому житті.

 

 

 

Швидше за все, ви тут по одній з причин:

  • Захотілося кардинальних змін у житті
  • Були на відпочинку з друзями, сподобався яхтинг, тепер хочете самі визначати маршрут
  • Вам дуже близька ідея вільного життя і ви вирішили зробити перший крок на шляху до неї
  • Ви зрозуміли, що яхта - це як квартира, яку можна переміщати по країнам
  • Вам подобається приборкувати стихії і ви зважилися випробувати свої сили
  • Енергія вітру - екологічно чистий продукт і частина вашої життєвої філософії

 

 

Чому ми навчаємо в академії

1) Теоретичний курс

Теорія вітрил, погода, безпека на яхті, базові маневри (швартування, якірна стоянка), навігаційні вогні, припливи і відливи, МППСС, радіозв'язок

2) Практичний курс

Прокладка курсу, робота з картами і лоцією, робота з вітрилами (постановка, ріфованіе), швартування (до буя, до берега), якірна стоянка, управління яхтою (під вітрилом, на двигуні), робота з електронними приладами, морські вузли, відпрацювання дій в екстрених ситуаціях, робота з радіостанцією

3) Іспит і практика

На іспиті вам необхідно самостійно виконати всі маневри, показати вміння поводитися з приладами і відповісти на теоретичні питання. Після проходження іспиту ви отримуєте міжнародні права шкіпера. Ми допомагаємо отримати сертифікати всіх основних асоціацій, які визнаються більшістю чартерних компаній світу.

 

Вартість навчання

Вартість повного курсу навчання включає теорію (250€), практику (650€) і отримання сертифікату(250€). Ви можете бути в повній впевненості безвідмовного отримання яхти в будь-який чартерної компанії світу.

Найближча група стартує з 4-го червня.

А поки ви чекаєте початку курсу є можливість записатися на майстер-клас. Це індивідуальне 3-годинне заняття. Ви один на один з яхтою і вітрилами під наглядом досвідченого інструктора, який все розповість і покаже. Це кращий спосіб зрозуміти, що навчитися управлінню яхти легко, а, головне, цікаво.

Вартість майстер-класу в Києві на Дніпрі - 2000 грн Увага! Ви можете взяти з собою двох друзів, які будуть відпочивати на яхті поки ви навчаєтеся.

 

Записатися на майстер-клас
Записатися на курс